‘Annem sevgilimi elimden çalıp evlendi’ demişti! Noah Cyrus doğum günü kutlamasıyla gönül almaya çalışıyor

Miley Cyrus’un annesi ve babası kendileri ünlendikten sonra tüm çocuklarını da şöhret sahibi yapmışlardı. 1992 yılında evlenen çift, 2022 yılında boşanmıştı.

Billy Ray Cyrus geçen sene Firerose ile, Tish Cyrus ise Dominic Purcell ile evlenmişti. Miley Cyrus ve kendisi gibi şarkıcı olan kız kardeşi Noah Cyrus biri annesinin biri de babasının düğünlerine katılmayarak tepkilerini ortaya koymuştu.

ANNESİNİN BAŞ NEDİMESİ OLDU

Babasıyla arasında soğuk rüzgarlar estiği bilinen ünlü şarkıcı ve oyuncu Miley Cyrus, Billy Ray’in düğününe gitmemiş ve ilk Grammy’sini kazandıktan sonra yaptığı konuşmada adını hiç anmadı ve ona teşekkür etmemişti. Buna rağmen annesi Tish’in evliliğini onaylayan Miley, ikilinin düğünlerine gidip baş nedime olmuştu. Boşanma süreçlerinde babasının tarafını tutan Noah Cyrus ise annesinin düğününe katılmamıştı.

“NOAH İLE DOMINIC’İN İLİŞKİSİ VARDI”

Anne Tish Cyrus ile görüşmeyen ablasının izinden giderek müzik sektöründe bir kariyer yapan Noah ile ilgili ise ilginç bir gerçek ortaya çıkmıştı. Aileye yakın kaynaklar US Weekly’ye konuşarak; şu ifadeleri kullandı:

Aslında başlangıçta Noah ile Dominic’in romantik bir ilişkisi vardı. Tish de bu durumdan haberdardı. Ama bunu umursamadı ve Dominic ile kendisi de görüşmeye başladı. Noah ve Tish arasındaki kargaşa insanların düşündüğünün çok ötesine geçiyor. Noah, Tish’in Dominic’i ondan çalmasına çok üzülüyor.

“BİRBİRLERİNE ÇOK BAĞLILAR”

Kaynaklar ise böyle bir gerçek olmadığını belirtmişti. Söylenenler ise şu yöndeydi:

Noah her zaman ilgi görmeyi arzuladı çünkü büyürken ilgi görmedi. Tish her zaman Miley’den yanaydı. Miley ve Tish kardeş gibiler ve Noah bunu her zaman kıskandı çünkü Tish ile hiçbir zaman Miley’nin sahip olduğu gibi bir bağ kuramadı. Tish ve Dominic birbirlerine çok bağlılar ve Noah ile Dominic arasında hiçbir zaman bir şey olmadı ve insanların Tish’in Dominic’i kızından çaldığını düşünmelerinin gülünç olduğunu düşünüyorum.

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Ortalığı karıştırıp “Annem sevdiğim adamı elimden alıp onunla evlendi. Annem evlenmeden önce Dominic’le ben birlikteydim” diyen 24 yaşındaki Noah Cyrus, son olarak sosyal medya hesabından annesinin doğum gününü kutladı. Ünlü ismin bu paylaşımı, ‘Annesiyle barışmak istiyor’ olarak yorumlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir